Суди Києва не знайшли доказів вини: "Війна проти УАФ" повністю провалилася

Суди міста Києва не знайшли доказів вини спіробітників Української асоціації футболу у справі "розтрати коштів УЄФА"

Вчора Голосіївський районний суд м. Києва розглянув клопотання прокуратури щодо застосування запобіжного заходу до директора Департаменту фінансів УАФ Євгенії Сагайдак у справі про розтрату коштів УЄФА, повідомляє gazeta.ua.

Прокурори просили арешт та заставу у розмірі 80 млн грн. Але в цьому їм було повністю відмовлено. Суд застосував до Сагайдака домашній арешт. Жодних фінансових стягнень не було застосовано.

Як відомо, напередодні прокуратура вимагала арешту для генерального секретаря УАФ Юрія Записоцького, проте тоді також доказів його вини не знайшлося, і в задоволенні відповідного клопотання прокурорів суд відмовив. Єдине зобов'язання, яке застосували до Записоцького, – здати паспорт та інформувати слідчого про місцезнаходження.

Таким чином прокурори вже двічі не змогли переконати суд у винності співробітників УАФ. Справа, в якій представникам футбольної Асоціації вручили підозри, стосується розтрати коштів УЄФА через компанію "Ньюпорт Менеджмент".

В УАФ, коментуючи дії правоохоронців щодо вручення підозр, назвали їх "провокацією". А також пояснювали, що саме УАФ була заявником у зазначеній справі, оскільки виявила, що кошти з УЄФА осідають у офшорі. І саме УАФ, зазначалося у заяві Асоціації, припинила дію такої схеми опосередкованого фінансування.

Нагадаємо, що компанія "Ньюпорт Менеджмент", якою витрачалися кошти УЄФА, за даними розслідування Der Spiegel, афільована до братів Суркісів. Спроби кримінального переслідування співробітників Будинку футболу віце-президент УАФ Олег Протасов назвав "замовленням" та натякнув на наявність у ньому "проросійського сліду".

"Шахтар" залишив збірну Німеччини без форварда на ЧС-2022

Лента новостей