"Зоря" порушила регламент Ліги конференцій у матчі з "Гентом": відома причина

23.09.2023 10:01
Категории: Новини Футбол

З’явилися нові подробиці, що стосуються порушення луганською "Зорею" регламенту Ліги конференцій в матчі проти "Гента"

Нещодавно стало відомо про те, що в матчі 1-го туру групового етапу Ліги конференцій проти "Гента" (1:1) на футболках гравців "Зорі" були відсутні нашивки з логотипом турніра, що є обов’язковою вимогою регламенту змагань.

Згодом начальник луганського клубу Ігор Гузь повідомив, що УЄФА не надіслав клубу відповідні нашивки.

"Напередодні старту групового турніру УЄФА надсилає кожній команді-учасниці обов’язковий брендований набір – м’ячі, манішки чотирьох кольорів, питні пляшки, лікарські сумки з логотипами організації та турніру. До нас прийшло все, окрім шевронів.

Впродовж останніх 10 днів ми постійно переписувалися з УЄФА, нагадуючи про цей недогляд. За три дні до матчу проти "Гента" до Любліна приїхали делегат матчу та представники УЄФА. "Зоря" повідомила їх про ситуацію, і тепер уже вони проінформували про неї головний офіс своєї організації. Ми не просто чекали на ці шеврони, але й поставили в роздягальні апарат для набивання на форму, щоб оперативно зробити це до гри. Нічого не прийшло…

В підсумку, ми чітко виклали деталі у відповідному рапорті, і в УЄФА добре знають: провини нашого клубу в цьому немає. Тож хочу заспокоїти всіх уболівальників "Зорі": ніхто не відбере від команди заслужено зароблене очко", – розповів Гузь Telegram-каналу "ТаТоТаке".

Збірна Польщі офіційно отримала нового головного тренера

Лента новостей