У Лондоні несподівано заходилися хвалити Мудрика: що наробив гравець Челсі і збірної України (відео)

30.08.2024 12:02

Портал Football.London оцінив дії українського вінгера Челсі Михайла Мудрика у матчі-відповіді плей-оф Ліги конференцій проти швейцарського Серветта.

Фото УЄФА

Наш футболіст вийшов у стартовому складі, заробив пенальті та був замінений на 73-й хвилині поєдинку, що закінчився перемогою господарів — 2:1. Але завдяки домашньому успіху (2:0) до основної сітки турніру попрямував саме Челсі.

«Дуже добре зіграв на початку, коли заробив пенальті для Челсі. Він скористався помилкою суперника. На початку другого тайму теж діяв дуже добре, але не зміг реалізувати швидку контратаку», — написав у коментарі до дуже доброї сімки Мудрика автор видання Боббі Вінсент. Зважаючи на ту критику, якою лупцюють Мишка автори цього видання останнім часом, така приємна оцінка виявилася доволі несподіваною.