Михайло Мудрик заробив для Челсі пенальті в плей-оф Ліги конференцій

30.08.2024 10:01

Вчора Серветт приймав удома Челсі в рамках матчу-відповіді кваліфікації плей-офф Ліги конференцій

Команди почали дуже активно, і вже на 13-й хвилині Челсі заробив пенальті. Цунемото зніс Мудрика, а Нкунку впевнено виконав 11-метровий.

Челсі показував хорошу командну гру, проте майже не загрожував воротам швейцарців, а ті, своєю чергою, знайшли простір для гострої контратаки і зранвяли рахунок.

Другий тайм виявився зовсім мізерним на моменти, Лише на 72-й хвилині Серветт несподівано вийшов уперед завдяки голу Кривеллі. Мареска відразу відреагував на гол заміною Мудрика на Палмера, і англієць виправдав довіру, посадивши м'яч у поперечину в першому ж своєму моменті.

За підсумком Серветт все ж зберіг перемогу за собою, але далі пройшов Челсі із загальним рахунком протистояння 3:2 на користь лондонців.