Ліга конференцій. Кривбас завершив єврокубковий сезон, не грюкнувши дверима

30.08.2024 00:03

Криворізький Кривбас не зумів подолати плей-оф раунд кваліфікації Ліги конференцій-2024/2025 і завершив єврокубковий сезон

Фото fckryvbas.com

Тиждень тому в словацьких Кошицях підопічні Юрія Вернидуба поступилися Бетісу — 0:2. Тепер же на Кривбас чекав матч-відповідь у Севільї.

Господарі одразу заволоділи ініціативою, регулярно пробиваючи по воротах. Був момент і в українців — Бандейра з подачі Драмбаєва поцілив у стійку. А під кінець першого тайму Бетіс тричі розписався у воротах Кліщука — відкрив рахунок Руїбаль, а потім дубль оформив Еззалзулі.

У другому таймі можна відмітити небезпечні удари Еззалзулі й Микитишина, а також подвійний сейв Кліщука під час однієї з атак господарів. Наприкінці матчу Бетіс мав моменти, але рахунок не змінився — 3:0 на користь іспанців. Для Кривбасу єврокубковий сезон завершено.