Нецензурна лайка! Артем Мілевський жорстко розкритикував Олександра Шовковського за тренерські рішення

28.08.2024 10:01

Ексфорвард Динамо Артем Мілевський розкритикував головного тренера Динамо Олександра Шовковського

Артем Мілевський

Справа у зроблених замінах у виїзному матчі плей-оф раунду Ліги чемпіонів проти австрійського Зальцбурга (1:1).

Колишній нападник київського клубу та збірної України Артем Мілевський розкритикував головного тренера Олександра Шовковського за те, що він замінив лідерів своєї команди у другому таймі матчу в Австрії.

«Не можна знімати таких футболістів як Ярмоленко. Міняти, за всієї поваги, на Волошина, знімати Бражка, знімати всіх. Як колись казав один тренер мені: «Не можна міняти Мілевського, він має ходити на одній нозі, на двох ногах, але дуже небезпечний». І Ярмоленко дуже небезпечний. Навіть якщо він просто ходитиме полем, він уже відволікає увагу захисників. Він може своєю лівою «клюшкою» виконати та забити».

Мілевський був настільки емоційним, коментуючи заміни Шовковського, що навіть вжив нецензурне слово.

«Не можна знімати найважливіших людей із гри у такий відповідальний момент. Вони мають грати до кінця, 96 хвилин, 99, б###ь, тисячу хвилин, але вони повинні грати, вони небезпечні для суперника», – заявив Артем в ефірі програми «Звєров ПроФутбол» на ютуб-каналі «ПроФутбол Digital».

Дебютний гол мрії: українець Роман Яремчук один ударом буквально порвав чемпіонат Греції (відео)