Ліга чемпіонів. У Мадриді Реал Андрія Луніна створив щось неймовірне: деталі справжнього дива

23.10.2024 09:01

Вчора відбулися перші дев'ять поєдинків 3-го туру Етапу ліги Ліги чемпіонів: дещо окремо від усіх стоїть матч у Мадриді, де Реал нашого Андрія Луніна за 30+ хвилин створив маленьке диво.

Ліга чемпіонів-2024/2025. Етап ліги. 3 тур

Мілан (Італія) — Брюгге (Бельгія) — 3:1 (1:0)

Голи: Пулішич (34), Рейндерс (61, 71) — Саббе (51). На 40-й хвилині вилучений Онідіка (Б) — пряма червона картка.

Монако (Франція) — црвена звезда (Сербія) — 5:1 (2:1)

Голи: Мінаміно (20, 70), Емболо (45+4), Сінго (54), Акліуш (90+7) — Ндіає (37, з пенальті).

Арсенал (Англія) — Шахтар» (Україна) — 1:0 (1:0)

Гол: Різник (29, автогол). На 77-й хвилині Троссард (А) не реалізував пенальті (воротар).

Український універсал господарів Олександр Зінченко весь матч провів у запасі Канонірів.

Астон Вілла (Англія) — Болонья (Італія) — 2:0 (0:0)

Голи: Макгінн (55), Дуран (64).

Жирона (Іспанія) — Слован — 2:0 (1:0)

Голи: Гутьєррес (42), Хуанпе (73). На 88-й хвилині Стуані (Жирона) не реалізував пенальті.

У;країнський футболіст господарів Віктор Циганков через ушкодження не потрапив до заявки на гру.

Ювентус (Італія) — Штутгарт (Німеччина) — 0:1 (0:0)

Гол: Туре (90+2). На 86-й хвилині Мійо (Ш) не реалізував пенальті. На 84-й хвилині вилучений Данило (Ю).

ПСЖ (Франція) — ПСВ (Нідерланди) — 1:1 (0:1)

Голи: Хакімі (55) — Ланг (34).

Реал (Іспанія) — Боруссія Д (Німеччина) — 5:2 (0:2)

Голи: Рюдігер (60), Вінісіус Жуніор (62, 86, 90+3), Лукас Васкес (83) — Мален (30), Байноу-Гіттенс (34).

Український воротар господарів Андрій Лунін провів увесь матч в запасі Вершкових.

Штурм (Австрія) — Спортінг (Португалія)— 0:2 (0:1)

Голи: Сантуш (23), Дьокереш (53).

Сьогодні програма третього туру основного раунду оновленої ЛЧ продовжиться о 19:45 (два матчі) та 22:00 (сім поєдинків).