Ліга чемпіонів. Прикрий автогол не дав Шахтарю можливості відібрати очки у Арсенала

23.10.2024 08:01

Вчора донецький Шахтар у Лондоні провів свій третій матч у Лізі чемпіонів, яка вперше проходить в оновленому форматі

Фото УЄФА

Після нічиєї в 1-му турі етапу ліги з Болоньєю (0:0) та поразки в 2-му від «Аталанти» (0:3) помаранчево-чорні у виїзному поєдинку в столиці Англії зіграли з Арсеналом.

Обидва тайми пройшли в дуже активній боротьбі з великою кількістю моментів. До того, як рахунок на табло змінився, відзначитися міг будь-хто із суперників.

Однак на 29-й хвилині це вдалося господарям. Мартінеллі з лівого флангу ввійшов до штрафного майданчика та з другої спроби пробив у ближній кут. М'яч влучив у стійку, а потім від Різника залетів за лінію воріт. 1:0.

Відзначимо Різника, який у другому таймі парирував пенальті. Окрім нього, у складі гірників зіграли футболісти збірної України: Конопля, Бондар, Матвієнко, Криськів, Судаков, Зубков (замінений на 64-й хвилині).

Універсальний гравець лондонців Олександр Зінченко весь матч провів на лаві запасних.

Ліга чемпіонів-2024/2025. Етап ліги. 3 тур

Арсенал (Англія) — Шахтар» (Україна) — 1:0 (1:0)

Гол: Різник (29, автогол).

На 77-й хвилині Троссард (Арсенал) не реалізував пенальті (воротар).

Арсенал: Рая, Вайт (Меріно, 46), Саліба, Габрієл, Калафйорі (Льюїс-Скеллі, 71), Райс, Партей, Троссард (Жоржиньйо, 88), Жезус (Стерлінг, 68), Мартінеллі, Гавертц.

Шахтар: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Педро Енріке, Криськів, Бондаренко (Марлон, 87), Судаков, Зубков (Педріньйо, 64), Егіналду (Траоре, 84), Сікан (Кевін, 64).

Арбітр: Бенуа Бастьєн (Франція).

Попереджені: Вайт (34), Мартінеллі (84) — Педро Енріке (90+6).

Тібо Куртуа визнав Андрія Луніна своїм мотиватором: нове у співпраці воротарів Реала