Іспанська газета знайшла для українців Циганкова та Довбика нові слова: що відбувається

29.04.2024 09:04

Видання Sport спокійно оцінило гру українських футболістів Жирони Артема Довбика та Віктора Циганкова в матчі 33-го туру іспанської Ла Ліги проти Лас-Пальмасу (2:0).

Фото ФК Жирона

Довбик вийшов у стартовому складі. У першому таймі форвард нашої національної команди не реалізував пенальті, а по-перерві, таки забив з позначки свій 19-й м’яч в чемпіонаті і зміцнив своє лідерство в гонитву бомбардирів турніру.

Каталонська газета виставила Артему за гру задовільну шістку і так її прокоментувала: «Український форвард виглядав ізольованим від решти команди на вістрі атаки. Він не забив перший пенальті, але реалізував другий, закріпивши лідерство у рейтингу найкращих снайперів Ла Ліги-2023/2024».

Циганков, який з’явився на заміну замість партнера по збірній на 70-й хвилині, отримав ідентичний бал. «Показав мало чого примітного, зосереджував свої зусилля, передусім, на обороні», — йдеться в коментарі до оцінки Віктора.