Артем Довбик за один матч Жирони в чемпіонаті Іспанії побував антигероєм та героєм команди: що сталося

27.04.2024 17:52

У матчі 33-го туру іспанської Ла Ліги Жирона футболістів збірної України Віктора Циганкова та Артема Довбика на виїзді зустрічалася з Лас-Пальмасом.

Фото ФК Жирона

Довбик вийшов у стартовому складі гостей і став однією з найпомітніших фігур на полі. На 26-й хвилині він не зміг реалізувати пенальті, а на 57-й — був вже влучний з 11-метрової позначки, забивши свій 19-й м’яч у чемпіонаті-2023/2024. На 70-й хвилині Артема замінив Віктор Циганков, а команда українців здобула перемогу з рахунком 2:0.

Набравши 71 очко, каталонці поки вибралися на другу позицію в турнірній таблиці елітного дивізіону чемпіонату Іспанії.