Фіндиректор Української асоціації футболу: "Коли кажуть, що тиск на УАФ має проросійських замовників, я повністю згодна"

28.11.2022 12:01

Фінансовий директор УАФ Євгенія Сагайдак отримала підозру у кримінальному провадженні щодо розтрати коштів УЄФА через офшорну компанію "Ньюпорт Менеджмент"

Євгенія Сагайдак

Усі звинувачення на свою адресу жінка заперечує та каже, що стала випадковою жертвою тиску на керівництво УАФ. Про це та про деталі справи вона повідомила у коментарі "Апострофу".

"Ця справа – це штучно організований кримінальний тиск на керівників УАФ. Я випадкова його жертва. На моєму місці міг виявитися хтось із Асоціації", – зазначила вона.

Сагайдак нагадала, що прокурор у провадженні Іван Ковальов вимагав у суді її арешту, але достатніх підстав для такого запобіжного заходу судді не знайшли.

"Я перебуваю на домашньому арешті за абсолютно надуманими звинуваченнями, втратила єдине джерело доходу, бо пішла у вимушену відпустку власним коштом. Я утримую сина і позбавлена ​​можливості відвідати свою 85-річну матір, яку крім мене нема кому доглядати. І навіть цього, виявляється, Ковальову мало. Є ситуація, коли мій чоловік мобілізований і захищає країну, а прокурор із Макіївки хоче закрити мене у СІЗО. Тому, коли кажуть, що цей тиск проти УАФ має проросійських замовників, я повністю згодна", – зазначила жінка.

По суті за фактом розтрати коштів УЄФА через офшор "Ньюпорт Менеджмент", Сагайдак наголосила, що ніколи не мала відношення до цієї компанії і не давала їй вказівок щодо коштів УЄФА: "Контролювали цей офшор "Ньюпорт" зовсім інші люди. Ні я, ні хтось із УАФ до неї не має жодного відношення, і тим більше не давали їй вказівок щодо платежів: єдине, що було зроблено, так це президент Асоціації Павелко домігся від УЄФА виключення "Ньюпорт" як прокладки з наших фінансових взаємин", – пояснила вона.

Євгенія Сагайдак зазначила, що сподівається на неупередженість суддів та на послаблення свого запобіжного заходу до особистого зобов'язання.

Як відомо, Євгенія Сагайдак отримала підозру разом із генсекретарем УАФ Юрієм Записоцьким. Прокурор Ковальов вимагав заарештувати їх із правом внесення багатомільйонних застав. Обидва рази суд йому відмовив через бездоказність звинувачень.

Прокурора Ковальова, родом з тимчасово окупованої Макіївки, раніше було викрито у зв'язках з Григорієм Суркісом, і звинувачено у хабарництві.

Кріштіану Роналду яскраво висловився про перемогу над Ганою на ЧС-2022

Лента новостей