Андрій Лунін потрапив до суперзбірної Ліги чемпіонів-2023/24

03.06.2024 15:02

Мадридський Реал здобув свій п'ятнадцятий кубок Ліги чемпіонів, обігравши у фіналі дортмундську Боруссію з рахунком 2:0

У цій грі не зміг взяти участь воротар королівського клубу Андрій Лунін, який мав проблеми зі здоров'ям.

Незважаючи на пропуск найважливішого матчу всього турніру, 25-річний українець потрапив до символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками минулого сезону за версією статистичного порталу SofaScore.

Зі середньою оцінкою 7.58 бала Лунін посів місце серед найкращих гравців змагання.

Символічна збірна Ліги чемпіонів: Лунін (7.58, Реал), Кунде (7.16, Барселона), Гуммельс (7.35, Боруссія Д), Діаш (7.18, Манчестер Сіті), Кімміх (7.49, Баварія), Сака (7.71, Арсенал), Грізманн (7.84, Атлетіко), Беллінгем (7.74, Реал), Вінісіус (7.66, Реал), Кейн (7.62, Баварія), Мбаппе (7.69, ПСЖ).

Українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує прибирати своїх суперниць на Ролан Гаррос-2024