"Зоря" зуміла відігратися в матчі Ліги конференцій з "Гентом"

22.09.2023 08:31

В четвер луганська "Зоря" розпочала свій шлях у груповому етапі Ліги конференцій

В 1-му турі групового етапу підопічні Валерія Кривенцова протистояли бельгійському "Генту".

Протягом першої половини зустрічі в "Гента" було кілька нагод вийти вперед, але жодна зі спроб не була вдалою. Команди пішли на перерву з рахунком 0:0.

На початку другого тайму "Гент" та "Зоря" обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Пітер Геркенс не зміг влучити у порожні ворота, а згодом Едуардо Герроро не реалізував вихід віч-на-віч.

На 67-й хвилині Уго Кейперс відкрив рахунок у матчі. Гравець "Гента" вдало замкнув простріл від Ендрю Гюльсагера. Тим не менш, лідерство "Гента" не тривало довго — вже на 70-й хвилині Едуардо Герреро відновив паритет.

Кейперс мав змогу знову вивести свою команду вперед, але м’яч після його удару на 82-й хвилині влучив у стійку воріт Микити Турбаєвського.

В підсумку, матч завершився з рахунком 1:1. "Зоря" заробила своє перше залікове очко в першому матчі групового етапу Ліги конференцій.