"Зоря" переграла "Славію", але не вийшла в Лігу Європи

31.08.2023 23:03

Сьогодні "Зоря" провела матч-відповідь плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти празької "Славії"

Фото slavia.cz

Переможець протистояння здобував місце в груповому етапі Ліги Європи, а команда, яка програла – в груповому етапі Ліги конференцій.

Перший тайм виявився надзвичайно успішним для підопічних Младена Бартуловича. "Зоря" двічі забила за перші 45 хвилин зустрічі завдяки влучним ударам від Даниїла Алефіренка та Дениса Антюха.

Протягом більшої частини другого тайму рахунок залишався 2:0, але наприкінці "Славії" все таки вдалося забити м'яч. Взяттям воріт на 83-й хвилині відзначився Матей Юрасек.

"Зоря" здобула перемогу з рахунком 2:1, але її не було достатньо для звитяги в протистоянні – 3:2 на користь "Славії".