Смертельний поцілунок! Президента іспанської федерації футболу можуть дискваліфікувати на 15 років

У скандального президента іспанської королівської федерації футболу Луїса Рубіалеса стало ще більше проблем

Луїс Рубіалес

Як повідомляє Cadena Cope, функціонеру можуть дати максимально можливе покарання за правила, які він порушив.

ФІФА добиватиметься 15-річної дискваліфікації для Рубіалеса, оскільки справа проходить через іспанську судову систему. Вищий комітет зі спорту (CSD), який є підрозділом Міністерства спорту Іспанії, направив офіційну скаргу до Спортивного трибуналу (TAD). Тепер їм належить вирішити, чи відповідає цей випадок серйозному чи дуже серйозному порушенню, і порушити дисциплінарну справу стосовно Рубіалеса.

У разі главі іспанського футболу загрожує дискваліфікація терміном від 2 до 15 років. Саме головний футбольний орган рекомендує призначити Рубіалес максимальне покарання. Наразі TAD вирішує, як слід вести справу, запросивши у понеділок увечері додаткові документи щодо цього питання, що підтвердив представник CSD Віктор Франкос.

Громадська думка в Іспанії різко налаштована проти функціонера, проте реакція TAD дещо сповільнилася. Тим часом RFEF також зажадала негайної відставки Луїса, але, схоже, він не має наміру залишати свою посаду.

Нагадаємо, скандал розпочався з того, що Рубіалес на нагородженні переможця чемпіонату світу з футболу. поцілував іспанську футболістку Дженні Ермосо, а потім оголосив, що одружується з нею на Ібіці. Пізніше Ермосо заявила, що вона не хотіла цілуватися з функціонером і його поведінка була неприйнятною.

"Шахтар" вже ставить рекорди з продажу квитків на матчі Ліги чемпіонів у Гамбурзі

Лента новостей