Знову скандал! Під час матчу Аргентина – Бразилія Мессі знову схопив суперника за горло (відео)

22.11.2023 13:30

Збірна Аргентини виграла у Бразилії у матчі відбірного турніру чемпіонату світу

Ліонель Мессі

Зустріч на "Маракані" завершилася перемогою аргентинців із рахунком 1:0. Єдиний м'яч забив Ніколас Отаменді на 64-й хвилині.

Матч розпочався на 28 хвилин пізніше запланованого часу через масову бійку на трибунах за участю фанатів та поліції. Перед стартовим свистком у центрі поля виникла сутичка, в якій Ліонель Мессі виконав уже звичний номер – схопив за горло суперника (на цей раз його жертвою став Родріго).

Після голу Отаменді аргентинські вболівальники на трибунах виконували пісню, в якій вихваляли Мессі та Дієго Марадону та критикували Пеле.

Після цієї перемоги аргентинці набрали 15 очок із 18 можливих і продовжують йти на чолі турнірної таблиці. Бразильці мають скромні 7 очок після 6 зустрічей і вже шосте місце – останнє з тих, що дають право кваліфікуватися на чемпіонат свiту.

Неймовірне повернення! Андрій Лунін має шанс стати підопічним "Великого та Жахливого"