З вилученням і автоголом! "Дніпро-1" дебютував у єврокубках

18.08.2022 23:05

"Дніпро-1" у першому поєдинку раунду плей-офф Ліги Європи поступився кіпрському АЕКу

Фото scdnipro1.com.ua

На жаль, свій дебютний в історії єврокубковий матч "Дніпро-1" змушений був проводити поза рідними стінами. Домашньою ареною для команди Олександра Кучера став муніципальний стадіон словацького міста Кошице.

Перший тайм поєдинку плей-офф раунду Ліги Європи проти кіпрського АЕКу дніпрянам не вдався, оскільки вони пропустили два м'ячі. При цьому в атаці в української команди мало що виходило.

Перед другим таймом, здавалося, що доля матчу вирішена, проте "Дніпро-1" з перших хвилин додав у швидкості, і моменти біля воріт АЕК стали виникати регулярно. Найнебезпечнішим був удар Громова в поперечину на 54-й хвилині.

Проте від дніпрян чекали більшого, і вони таки забили, але дуже пізно. Олександру Сватку вдався точний удар головою після виконання кутового лише на 90-й хвилині.

1:2 – поразка "Дніпра-1". Втім, можна точно сказати, що доля перепустки у груповий раунд Ліги Європи вирішиться за тиждень на Кіпрі…