Юрген Клопп: "Те, як ми захищалися за третього голу, нікуди не годиться"

22.02.2023 12:01

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп проаналізував поразку від мадридського "Реала" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Юрген Клопп

Англійська команда, виграючи в два м'ячі, дозволила супернику відігратися і в підсумку була розгромлена на своєму полі з рахунком 5:2.

"Початок матчу в нашому виконанні був видатним. Це були справжні ми. Це було ідеально – саме так, як ми хотіли зіграти. Перший тайм був гарним, за винятком пропущених голів. За першого голу ми злегка пасивно грали попереду, а другий гол – просто ляп.

Те, як ми захищалися за третього голу, нікуди не годиться. Так не можна діяти у грі проти команди, яка чудово грає на контратаках. Ми так і не змогли повернутися в колишнє русло. Треба було грати, як у першому таймі, усі 95 хвилин.

Ми поїдемо туди та зіграємо у футбол. Це буде серйозне випробування, але спочатку ми маємо зіграти у Прем'єр-лізі та обов'язково винести уроки з цього матчу.

Певно, Карло Анчелотті вважає, що тут усе вирішено. Чесно, я теж так думаю зараз. Але за три тижні все може змінитися. Ми поїдемо туди, щоби перемогти. Це все, що я можу сказати", – цитує Клоппа офіційний сайт УЄФА із посиланням на BT Sport.

Мюнхенська "Баварія" планує придбати півзахисника "Реала"