Юнацька Ліга УЄФА. Мадридський "Реал" розгромив "Шахтар" з тенісним рахунком

05.10.2022 18:01

Донецький "Шахтар" U-19 зазнав нищівної поразки від мадридського "Реала" U-19 в Юнацькій Лізі УЄФА

Фото shakhtar.com

У середу, 5 жовтня, відбувся матч третього туру групового етапу Юнацької Ліги УЄФА між мадридським "Реалом" та донецьким "Шахтарем", який завершився розгромною перемогою іспанців із рахунком 6:1.

Багато в чому питання про переможця зустрічі було закрито ще у першому таймі, коли команди пішли на перерву при рахунку 3:1. При цьому "бланкос" ще й не реалізували пенальті.

На старті другої половини господарі поля оформили ще два взяття воріт, які звели нанівець усі надії українського колективу на можливий камбек. У середині тайму Сезар Перес оформив дубль, встановивши остаточний рахунок поєдинку.

Після трьох турів "гірники" посідають друге місце групи F із шістьма очками. Наступний матч "Шахтар" проведе із "Реалом" 11 жовтня.