Ярослава Магучіх поповнила скарбничку збірної України на ЧС-2022 з легкої атлетики

У Юджині (штат Орегон, США) проходить чемпіонат світу з легкої атлетики-2022, у якому бере участь збірна України

Ярослава Магучіх

У рамках чергового дня змагань скарбничка нашої команди поповнилася ще однією медаллю – Ярослава Магучіх завоювала срібло зі стрибків у висоту.

Кваліфікацію вдалося подолати двом українкам – окрім Магучіх у фінал пройшла Ірина Геращенко, а ось Юлія Левченко не зуміла пройти кваліфікацію.

Ярослава впевнено розпочала виступ у фіналі, подолавши планки 1.89 м, 1.93 м та 1.96 м, Геращенко знадобилася одна друга спроба. Потім обидві українки з першої спроби підкорили висоту 1,98 м.

Висоту 2.00 м взяли усі чотири спортсменки, які продовжували боротьбу за медаль. Після цього стрибуни перейшли до висоти 2.02 м, яка і визначила переможницю та призерів турніру.

Елеонор Паттерсон з Австралії взяла цю планку з першої спроби, Магучіх – з другої, а Геращенко та італійка Єлена Валортігара не змогли її підкорити. Потім Паттерсон та Магучіх спробували стрибнути 2.04 м, але не зуміли її взяти.

Таким чином, представниця Австралії, яка висоту 2.02 м взяла з перші спроби, обійшла Магучіх та стала чемпіонкою світу, а українка здобула золото. Геращенко ж зупинилася за крок від п'єдесталу, пропустивши вперед італійську легкоатлетку.

ЧС-2022 з легкої атлетики
Стрибки у висоту
Жінки, фінал

1. Елеонор Паттерсон (Австралія) – 2.02 м
  2. Ярослава Магучіх (Україна) – 2.02 м
  3. Єлена Валортігара (Італія) – 2.00 м

Наразі в активі збірної України вже друга медаль на нинішньому чемпіонаті світу-2022.

Зазначимо, що Геращенко встановила особистий рекорд – вона вперше стрибнула на 2.00 м.