Вільна боротьба. Українка взяла бронзу чемпіонату світу U-17

01.08.2022 13:01

Юна спортсменка з Житомирської області Єлизавета Кулаківська здобула бронзову нагороду чемпіонату світу U-17 з вільної боротьби

Єлизавета Кулаківська

Про повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

"Єлизавета Кулаківська здобуває бронзову нагороду чемпіонату світу U-17! Вся спортивна спільнота вдячна Збройним Силам України за оборону нашої країни. Завдяки зусиллям ЗСУ молоді борці мають можливість тренуватись та виступати на головних стартах планети", – йдеться у повідомленні.

Дівчина – вихованка Малинської ДЮСШ.

"Юна борчиня, вихованка Малинської ДЮСШ, Єлизавета Кулаківська здобула бронзову нагороду Чемпіонату світу U-17, який стартував 25 липня у Римі і триватиме до 31 липня.

У поэдинку за третє місце Єлизавета виграла в представниці Угорщини, яка є діючою чемпіонкою Європи та стала бронзовою призеркою», – йдеться у повідомленні.