Віктор Циганков фантастичним голом відзначив дебют Артема Довбика за "Жирону"

07.08.2023 08:01

Вінгер "Жирони" Віктор Циганков відзначився бомбічним голом у ворота Лаціо у рамках товариської зустрічі

Українець вийшов на поле з перших хвилин і на старті другої половини гри влучив у ворота Івана Проведеля.

Віктор був першим на підборі біля лінії штрафного майданчика. М'яч гарматним пострілом залетів у сітку, через що трибуни в мить вибухнули від овацій.

Довбик з'явився на полі на 73-й хвилині, оформивши свій дебют в новій команді та допомігши їй здобути перемогу — 2:1.

Вже 12 серпня "Жирона" зіграє перший офіційний матч у сезоні-2023/2024: в 1-му турі Ла Ліги команда українців на виїзду зустрінеться з "Реал Сосьєдадом".

Наставник "Арсенала" повідомив про терміни повернення на поле Олександра Зінченка