Віктор Циганков дав перше інтерв'ю прес-службі "Жирони"

18.01.2023 20:01
Категории: Новини Футбол

Український вінгер Віктор Циганков, який перейшов до "Жирони" з "Динамо", дав своє перше інтерв'ю прес-службі іспанського клубу

Віктор Циганков

"Відчуваю себе тут щасливим разом зі своєю сім'єю. Тренерський штаб сказав, що бачить мене тут, це найважливіша річ.

Цей рік був найгіршим у моєму житті та в житті українських людей. Це катастрофа для нас, люди виборюють нашу свободу. Дякую їм за те, що вони роблять для України та нашого народу. Звичайно, Європа теж допомагає, їм також вдячний.

Як я казав раніше, я тут через головного тренера, його штаб та Пере Гвардіолу. Він зробив багато для мене та моєї родини.

Я бачив останні матчі "Жирони", вони чудово грають. Думаю, це найкращий крок для мене. Хочу розвиватися та рости разом із командою, стати найкращим футболістом. Робитиму все, що в моїх силах, і щодня навчатимуся у тренерів та партнерів. Сподіваюся, вони допоможуть мені.

Мічел сказав, що завтра тренуватимуся з командою, хочу зробити це якнайшвидше. Я тільки вийшов з відпустки, але хочу якнайшвидше допомогти.

Я не люблю розповідати про себе, мені подобається демонструвати, на що здатний. Сподіваюся, допоможу "Жироні" всім, чим зможу", – сказав Циганков.

Жозе Моуріньо поскаржився на трансфер Михайла Мудрика

Лента новостей