Вдалий дебют! Олександр Зінченко записав на свій рахунок першу результативну дію за "Арсенал"

06.08.2022 08:01

Олександр Зінченко відзначився результативною передачею у дебютному поєдинку за "Арсенал" в чемпіонаті Англії

Вчора у стартовому матчі англійської Прем'єр-ліги "Крістал Пелас" зустрічався на своєму полі з "Арсеналом".

Підопічні Мікеля Артети успішно розпочали новий чемпіонат, здобувши виїзну перемогу з рахунком 2:0, а допоміг "канонірам" у цьому український новачок команди Олександр Зінченко.

У своєму дебютному офіційному матчі за "Арсенал" українець на 20-й хвилині після подачі кутового асистував Габріелю Мартінеллі, який відкрив рахунок у поєдинку.

Під кінець зустрічі гості подвоїли свою перевагу після автоголу захисника Крістал Пелас Марка Гехі.

Зінченко відіграв у своєму першому матчі за "Арсенал" 83 хвилини, після чого його замінили на Кірана Тірні.