В "Динамо" сходить нова зірка українського футболу

13.04.2024 12:02
Категории: Новини Футбол

Відомий український коментатор Віктор Вацко поділився думками про появу молодого форварда київського «Динамо» Матвія Пономаренка у складі команди 

Матвій Пономаренко

"Шовковський зараз більше дає можливостей бомбардиру з команди U-19 Матвію Пономаренку. Із "Зорею" та ЛНЗ в заявці був Супряга, але на поле виходив Пономаренко. Пономаренко свій вихованець, дуже забивний форвард на рівні U-19, як в клубі, так і в збірній. Здоровий, силовий, атлетичний, габаритний форвард".

Журналіст вважає, що у столичному гранді бачать потенціал у нападнику та правильно адаптують до дорослого футболу.

"Я розумію, що в "Динамо" бачать в ньому потенціал гравця першої команди. Я вважаю, що йому дуже грамотно дають ігровий час в Прем’єр-лізі, щоб він потихеньку адаптовувався до дорослого футболу і до боротьби з дорослими мужиками.

Пономаренко на рівні U-19 показав, що має бомбардирську якість, силу, вміння грати головою, добре поставлений удар, гольову чуєчку. Із "Зорею" він мав два хороші моменти, але не забив. При цьому йому тільки 18 років", – сказав коментатор у програмі "Вацко on air".

Матвій Пономаренко провів цього сезону чотири матчі за команду Шовковського, але поки результативними діями не відзначився.

Контракт гравця з клубом діє до 31 січня 2026 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 250 тисяч євро. Форвард є одним з лідерів юнацької збірної України, яка вперше за шість років зіграє на Євро.

Лента новостей