Увімкнув задню: Тайсон Ф'юрі викликав Олександра Усика на бій влітку

 

Чемпіон світу за версією WBC в надважкій вазі Тайсон Ф'юрі викликав на двобій українця Олександра Усика

Відповідне звернення вийшло на сторінці британця в Instagram.

Представники Усика та Ф'юрі вели переговори щодо бою за звання абсолютного чемпіона у квітні. Проте не змогли домовитися щодо розподілу гонорару й права боксера, що програє, на реванш.

Усика відтоді зобов'язали провести захист титулів з претендентом від WBA. Найближчим часом на торги винесуть його зустріч з іншим британцем Даніелем Дюбуа, обов'язковим кандидатом на бій від організації. Розглядається й можливість побитися з другим номером у рейтингу WBA, американцем Діонтеєм Вайлдером.

Ф'юрі, який готується до липневого бою на "Вемблі", натомість втратив потенційного суперника в особі китайця Чжана Чжілея. Той буде змушений провести реванш з Джозефом Джойсом, якого у квітні переміг на шляху до поясу тимчасового чемпіона WBO.

Не відкидає можливості боксувати з Ф'юрі й сам українець. "Поєдинок рано чи пізно відбудеться", — пояснив Усик в одному з нещодавніх інтерв'ю.

Що пропонує Ф'юрі

Англієць, що вже забронював "Вемблі" на 15 і 22 липня, запропонував Усику боксувати у Лондоні того ж місяця. Він також готовий надати українцеві право на реванш.

"Я втомився від усіх цих розмов. Чому б просто не зробити це", — заявив Ф'юрі.

"Давай поб'ємося цього літа, ти і я, на стадіоні «Вемблі» за гонорар, на який ти вже погодився. І якщо так сильно хочеш реванш, матимеш його. Мені не потрібні реванші — я поріжу тебе як сир. Тож ось пропозиція. Поб'ємося на «Вемблі» влітку".

"Забудь про бій з Вайлдером, якого я вирубив двічі, та забудь про Дюбуа — він не на нашому рівні. Ти вже переміг Ентоні Джошуа. Єдиний бій, що залишився, — це ти і я за абсолютне чемпіонство".

"Знаю, що тебе це не влаштовувало тоді. Тож подивимося, чи зможемо ми поновити [переговори] й провести хороший поєдинок для фанів. Ухвали вірне рішення".

Лента новостей