Усик цими вихідними розпочне переговори про наступний бій. Перший у черзі – Дюбуа

24.03.2023 17:00

Олександр Красюк, промоутер чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександра Усика, заявив, що його клієнт розпочне переговори про свій наступний бій цими вихідними

За словами Красюка, насамперед це буде обов’язковий захист титулу WBA із Даніелем Дюбуа. Захист поясу IBF проти Філіпа Хрговича також можливий, якщо Дюбуа не встигатиме підготуватися.

WBA — перша у черзі організацій, чий пояс слід захищати українському чемпіону. Якщо контракт на об’єднавчий бій між Усиком та чемпіоном WBС Тайсоном Ф’юрі не нададуть до 1 квітня, WBA зобов’язує Усика вести переговори щодо захисту титулу з претендентом Даніелем Дюбуа.

Раніше Усик і Ф’юрі поінформували WBA про досягнуту усну угоду на об’єднавчий бій. Асоціація не почала зобов’язувати Усіка вести переговори з Дюбуа, давши час на підписання контракту до 1 квітня.

Менеджер Олександра Егіс Клімас заявив, що запланований на 29 квітня поєдинок українця та чемпіона світу WBС Тайсона Ф’юрі не відбудеться. За словами Клімаса, команда Циганського короля вимагала дуже багато, незалежно від того, наскільки Усик ішов на компроміс.

Тепер українець готуватиметься до захисту титулів за однією з версій, що відбудеться у червні чи липні. Уусик вже закрив свій тренувальний табір і має намір перезбирати команду для іншого опонента. Своє бажання побитися з Олександром уже висловив Деонтей Вайлдер.

Лента новостей