Україна розгромила Фінляндію і зберігає шанси вийти на жіночий Євробаскет-2023

10.02.2023 08:34
Категории: Інші

Жіноча збірна України з баскетболу розгромила Фінляндію у першому з двох вирішальних матчів відбору на чемпіонат Європи

Україна розпочала відбір на Євробаскет двома перемогами - спочатку сенсаційно здолали чинних віцечемпіонок світу француженок, після чого виграли у Фінляндії. Однак наступні два матчі закінчилися для українок поразками, внаслідок чого вона опустилася на третє місце в турнірній таблиці.

Перед заключним відрізком відбору Україна мала вигравати обидва матчі - і у Фінляндії, і у Литви, щоб зберігати шанси на прохід до наступного раунду. Поразка в одному з цих поєдинків фактично залишала б Україну поза боротьбою за Євробаскет.

Перший з двох вирішальних матчів Україні вдалося виграти. У грі проти Фінляндії українкам вдалося досягти розгромної перемоги над суперницями.

Розгромити Фінляндію українкам вдалося завдяки двом результативним чвертям. Після поразки з мінімальною різницею (15:16) у першій 10-хвилинці, на перерву Україна вже пішла з перевагою у +10. А перед заключною четвертою чвертю "синьо-жовті" вже перемагали з різницею в 21 очко.

Зрештою, Україна обіграла Фінляндію з рахунком 74:59. І тимчасово піднялася на перше місце перед закінченням матчу Литва - Франція.

Євробаскет-2023. Кваліфікація. Четвертий тур

Україна - Фінляндія 74:59 (15:16, 31:20, 21:10, 7:13)

Вирішальний матч проти Литви збірна України проведе у неділю, 12 лютого. "Синьо-жовтим" потрібно здобути перемогу, щоб продовжити боротьбу за вихід на Євробаскет.

На Євробаскет вийдуть переможниці кожної з десяти груп, а також чотири найкращі збірні серед тих, хто посядуть друге місце.