УАФ виступила із роз'ясненням щодо скликання позачергового Конгресу для перевиборів керівництва

01.12.2022 14:01
Категории: Новини Футбол

УАФ виступила із заявою, в якій спростувала інформацію про можливе скликання позачергового конгресу 20 грудня для обрання президента та керівного складу асоціації

Зазначимо, що цей конгрес мав відбутися ще 7 березня цього року, але було відкладено через початок повномасштабної війни росії проти України. Тоді єдиним кандидатом на пост президента був зареєстрований голова Андрій Павелко.

УАФ наголосила, що 5 вересня Печерським районним судом міста Києва було винесено рішення про заборону асоціації вчиняти дії з підготовки, проведення та розгляду на звітно-виборчому XXV Конгресі питань щодо обрання президента та інших посад.

"Сьогодні у ЗМІ з'явилася інформація щодо підготовки до проведення позачергового Конгресу УАФ 20 грудня 2022 року. Ця інформація не відповідає дійсності. Проведення Конгресу можливе після скасування військового стану в Україні та судової заборони на ці дії", – написано у заяві.

Також у заяві зазначається, що для проведення конгресу адміністрація має направити членам УАФ письмове повідомлення про його скликання не пізніше ніж за 50 днів до встановленої дати.

З тризубом і проукраїнським написом! Навіщо вболівальник прорвався на поле під час матчу Португалія – Уругвай

Лента новостей