Тренер "Валенсії": "Роман Яремчук зробив хорошу роботу"

06.12.2023 16:01

Головний тренер іспанської "Валенсії" Рубен Бараха поділився думками стосовно дебютного голу українця Романа Яремчука за команду

У вівторок Яремчук забив свій перший гол за "Валенсію". Це відбулося в матчі 1/32 фіналу Кубка Іспанії проти "Ароси" (1:0).

Згодом Бараха висловився про досягнення українського форварда.

"Головне, що ми пройшли далі. Перший тайм ми провели краще з погляду простору. Роман Яремчук зробив хорошу роботу з рухом. Ми говорили про це у перерві.

У другому таймі ми втратили м’яч. Хауме діяв на гарному рівні та тримав нас у грі. Справа не в розслабленості, вплинуло й поле. Ми не дуже добре провели другий тайм і не забили гол, щоб зробити рахунок 0:2, який також зберіг би життя матчу. Усім потрібні хвилини і Кубок дає таку можливість. Роман забив гол. Для нього це добре", – заявив фахівець.