Тарас Степаненко: «Працюємо, щоб бути командою номер один в Україні»

17.05.2024 16:02
Категории: Новини Футбол

Капітан донецького Шахтаря Тарас Степаненко прокоментував здобуття Кубку України сезону-2023/2024 слідом за чемпіонством.

Фото shakhtar.com

«Це круто, що ми завоювали два трофеї! Це стовідсотковий показник цього сезону, тому дуже приємно, що ми завершуємо його з позитивними емоціями, і хлопці, які їдуть до збірної, зможуть відпочити, а ті, хто менше грали, зможуть в останніх двох турах пограти у футбол для себе. Адже працює вся команда, але не завжди всі грають, тому це важливо для хлопців, які менше грали. Завдання на сезон уже виконано, тепер можна трохи відпочити й готуватися до наступного.

Я потрапив до команди, яка завжди грає за перші місця. Дуже щасливий, що я тут і здобуваю трофеї з клубом. Це дуже важливо для мене. Але це не так легко: лише здається, що ось Шахтар, тому не складно вигравати. Насправді дуже важко здобувати трофеї щороку, не втрачати мотивацію, йти вперед і тримати себе у формі, незважаючи ні на що. Тому для мене це дуже-дуже важливо.

Я так пригадую, що це другий раз, коли ми наздоганяємо Динамо за українськими трофеями. Тоді трохи їх відпустили, а зараз знову наздогнали. Авжеж, про це пишуть, і я слідкую. Це дуже круто, коли Шахтар наздоганяє Динамо за трофеями, це подія історична для донецького клубу. Для того ми і працюємо, щоб бути командою номер один в Україні. І поки що в нас це виходить», — цитує Тараса Степаненка сайт гірників.

УАФ випустила нарізку найцікавіших моментів фіналу Кубку України (відео)

Лента новостей