Бенефіс VARу і ефектний гол п'ятою: визначився володар Кубку України-2023/24

15.05.2024 20:57

Донецький Шахтар 14-й раз став володарем Кубку України

Фото УАФ

Сьогодні у Рівному на стадіоні Авангард у фінальному матчі Кубку України-2023/24 зустрілися полтавська Ворскла та донецький Шахтар. Поєдинок став повторенням кубкового фіналу-2008/09, у якому зустрілися ті ж суперники.

Однак цього разу сценарій був інший. Підопічні Маріно Пушича відразу ж заволоділи ініціативою і почали тиснути на ворота суперника. Тим не менш, перший по-справжньому небезпечний момент створили їхні опоненти. Ібрагім Кане увірвався до штрафного Шахтаря, але пробив просто у Різника.

А на 40-й хвилині донеччани таки відкрили рахунок. Азаров виконав подачу на дальній кут воротарського, а Сікан головою перекинув кіпера полтавчан – 1:0.

На 55-й хвилині гірники подвоїли свою перевагу. Після подачі кутового з правого флангу  Матвієнко перевів м'яч на дальню стійку, де Конопля замикав головою. Ісенко здавалося потягнувудар, однак за допомогою системи VAR арбітр встановив, що м'яч таки перетнув лінію воріт – 2:0.

Тим не менш, підопічні Сергія Долганського один м'яч відіграли. На 85-й хвилині у Ковталюка вийшов ефектний удар п'ятою з меж воротарського після прострілу Крупського.

Отже, 2:1 – перемога Шахтаря, який у 14-й раз став володарем Кубку України, зробивши золотий дубль у сезоні-2023/24.