Світоліна вистояла у трилері з експершою ракеткою світу і пробилася до чвертьфіналу Вімблдону

Світоліна вперше в кар'єрі обіграла білоруску Азарєнка

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№76 WTA) здобула ще одну перемогу в основі Вімблдонського турніру.

У четвертому раунді українка в напруженому матчі обіграла Вікторію Азарєнка (№20 WTA).

Вімблдон. Четверте коло
Еліна Світоліна (Україна) – Вікторія Азарєнка - 2:6, 6:4, 7:6(9)

Це був шостий матч між цими тенісистками, і українка перемогла вперше. Зазначимо, що Світоліна поступалася 0:2 у другому сеті після програшу першої партії.

Натомість вела у третьому сеті 3:0, однак в підсумку переможець визначався в чемпіонському геймі

Еліна вдруге в кар'єрі зіграла тай-брейк у вирішальному сеті на турнірі Grand Slam і вперше виграла. Перший був на US Open 2021 проти Лейли Фернандес, він грався до 7 очок, а не до 10, як зараз.

Варто зауважити, що Світоліна по ходу тай-брейка поступалася - 4:7, однак у ключовий момент проявила залізну витримку і високу майстерність (та й глядачі протягом усього матчу шалено її підтримували), і після нереалізованого матчболу за рахунку 9:8, таки з другої спроби завершила поєдинок на свою користь ефектним ейсом - 11:9!

Еліна втретє грала на цій стадії трав'яного мейджора і вдруге зуміла пройти далі. Її найкращий результат – півфінал 2019 року.

Світоліна вперше в кар'єрі зуміла увійти до числа найкращих восьми тенісисток на Ролан Гаррос і Вімблдоні в один рік.  А загалом це буде для неї десятий чвертьфінал турніру «Великого шолому».

Після цієї перемоги вона повернеться у топ-50 рейтингу WTA. В онлайн рейтингу йде 49-ю.

У наступному раунді Світоліна змагатиметься проти першої ракетки світу Іги Свьонтек.