Шість обласних асоціацій підписали протоколи про скликання позачергового Конгресу УАФ в СБУ та Військових адміністраціях

08.12.2022 15:02
Категории: Новини Футбол

У Будинку футболу в столиці України перевірили обставини щодо скликання позачергового Конгресу УАФ 

Президент збірної журналістів України, шеф-редактор ІА "Центр новин" Ольга Витак повідомила, що вчора в Будинку футболу відбулось засідання робочої групи з перевірки протоколів членів УАФ щодо скликання позачергового, незаконного Конгресу, інформує centernews.com.ua.

Вона звертає увагу на те, що голови Запорізької, Херсонської, Закарпатської, Хмельницької, Чернігівської, Кіровоградської  обласних асоціації писали протоколи про скликання позачергового Конгресу УАФ в кабінетах Голів Військових адміністрацій та начальників СБУ.

"Крім, ексрегіонала Межейка, який представляє Запорізьку Асоціацію футболу, під копірку в кабінетах Голів "вдумайтесь!!!" Військових адміністрацій та начальників СБУ, написали протоколи про скликання позачергового Конгресу УАФ ще п’ять керівників обласних асоціацій. Це Херсонська, Закарпатська, Хмельницька, Чернігівська, ну і логічно Кіровоградська асоціації. Усі вони хочуть, а вірніше їх заставляють "хотіти" провести позачерговий Конгрес УАФ 20 грудня", – написала Витак.

Президент збірної журналістів України також заявила, що голови військових адміністрацій змушують голів обласних асоціацій свідомо порушувати статут УАФ, який відповідає вимогам ФІФА та УЄФА.

"Це перший офіційний випадок коли влада здійснює тиск на футбол. Ще цікавий факт в усіх протоколах обласних асоціацій надісланих до Києва не тільки однаковий шрифт, там ще коми з крапками в одному місці проставлені.  Схема така: спочатку керівники Херсонської, Закарпатської, Хмельницької, Чернігівської, Кіровоградської асоціації йдуть в кабінет до голови ВА, їм дають підписати готовий протокол засідання асоціації, надісланий зверху, а далі по круговій. Цьому  факту обов’язково має дати належну оцінку КДК і міжнародні футбольні органи.

Мені дуже шкода цих футбольних людей, яких сьогодні змішали з політикою, і у військовий час заставляють замість гуманітарної допомоги ЗСУ, займатися підкилимними іграми. Особливо, шкода Херсон, місцевим жителям точно не до футболу і Конгресу УАФ, в людей немає води, тепла, світла, продуктів.

Але що не зробиш заради політичної волі, щоб поміняти керівництво УАФ, головного тренера, і голів регіональних асоціацій на більш лояльних і більш слухняних людей. Що не зробиш, щоб в VIP ложах сиділо більше депутатів і навіть ОПЗЖ. А після війни напевно будуть вибори, як їм хочеться бігати і м’ячі роздавати, сподіваюсь не з емблемою партії", – відзначила Ольга Витак.

"Ювентус" можуть вижбурити з Серії А через брудні махінації

Лента новостей