Шанс для Луніна? Наставник Реала перед фіналом Ліги чемпіонів розкритикував його конкурента

27.05.2024 18:02

Мадридський Реал провів заключний матч Ла Ліги 2023/24 проти Бетіса на своєму полі

Андрій Лунін і Тібо Куртуа

Гра завершилася нульовою нічиєю 0:0. Проте в одному з епізодів першого тайму помилка Куртуа призвела до пропущеного голу, але VAR скасував взяття воріт.

Як повідомляє Realmadrid Exclusivo, головний тренер «вершкових» Карло Анчелотті звернувся до бельгійського воротаря. У перерві він дорікнув Тібо, що той не може грати так перед фіналом Ліги чемпіонів.

"Тібо, ти не можеш демонструвати таку невпевненість за кілька днів до фіналу Ліги чемпіонів", – заявив італієць.

Реал продовжує підготовку до поєдинку проти дортмундської Боруссії у рамках фіналу Ліги чемпіонів, який відбудеться 1 червня.