"Шахтар" зазнав першої поразки у нинішній Лізі чемпіонів

06.10.2022 08:02

Донецький "Шахтар" поступився мадридському "Реалу" у Лізі чемпіонів

Фото shakhtar.com

У Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" відбувся поєдинок групового раунду Ліги чемпіонів, в якому зустрічалися мадридський "Реал" і донецький "Шахтар".

Рахунок у матчі було відкрито вже на 13-й хвилині. Родріго отримав передачу від Тчуамені поблизу штрафного гірника, розвернувся і випадково зіграв у стіночку зі Степаненком, а потім пробив по воротах донецької команди.

На 28-й хвилині рахунок став 2:0, пройшла атака по центру, Родріго спочатку обігрався з Бензема, а потім низом акуратно покотив у штрафний майданчик на Вінісіуса – бразилець ударом у лівий кут оформив другий гол господарів у матчі.

Під завісу першого тайму "гірникам" вдалося відіграти один м'яч, Михайличенко з лівого флангу навісив на 11-метрову позначку — а Зубков зумів скластися і зробити приголомшливий удар ножицями в дотик увігнавши м'яч у лівий кут воріт Луніна.

Реал набрав 9 очок у трьох турах ЛЧ та лідирує у квартеті F. Шахтар із чотирма очками — другий. За тиждень, 11 жовтня, команди проведуть другий поєдинок у 4-му турі Ліги чемпіонів.