Українець Сергій Кривцов забив класний м'яч в американській МЛС: дивимось (відео)

07.07.2024 10:01

Минулої ночі відбувся матч у рамках MLS, у якому зійшлися лідери Східної конференції – Цинциннаті та Інтер Маямі

Сергій Кривцов

У стартовому складі гостей вийшов Сергій Кривцов. Він же став однією зі світлих плям своєї команди в цій грі.

На 21-й хвилині за рахунку 1:0 на користь Цинциннаті український центрбек головою замкнув подачу з кутового, тим самим відновивши паритет.

Однак потім клуб із Флориди повністю провалився – до перерви гості примудрилися пропустити ще тричі.

У другому таймі господарі поля забили ще двічі, довівши рахунок до 6:1, який зберігся до фінального свистка.

За рахунок цієї перемоги Цинциннаті вийшов на перше місце Східної конференції MLS, обійшовши Інтер Маямі на одне очко.

Чемпіонат MLS.

Цинциннаті – Інтер Маямі – 6:1

Голи: Кубо (10, 57), Акоста (36), Буха (38), Асад (45+4), Валенсуела (72) – Кривцов (21).