Сербська преса: «Це було, ніби пахани грали проти півнів»

24.07.2024 10:01

Сербська преса не пошкодувала жорстких слів на адресу бєлградського Партизана після матчу з київським Динамо

Фото blic.rs

Київське Динамо у першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів розгромило бєлградський Партизан (6:2). Реакція сербської преси була миттєвою .

Blic.rs: «Поразка від київського Динамо з рахунком 2:6 на старті кваліфікації Ліги чемпіонів показала, що в знаменитому клубі вже давно немає нічого чемпіонського. Тому йому не місце на турнірі під такою назвою. Партизан зараз такий, що проти нього навіть київське Динамо виглядає як Реал.

Це була гра в кішки-мишки. Ніби зіткнення Давида і Голіафа. Ніби пахани грали проти півнів. Одна команда грає на п'ятій передачі, а інша – на задній».

Sportklub. rs: «Катастрофа Партизана сталася після 40-ї хвилини! Динамо було набагато краще зі старту, але на наше щастя привезло собі пенальті. Однак недолуга тактика Станоєвича, спрямована на збереження переваги, призвела до зриву наприкінці першого тайму. Партизан пропустив три м'ячі за п'ять хвилин, а реакція команди на це у другому таймі повинна потрапити у підручники, як не має бути. Знову провал у Європі!»

Sportske.net: «Матч проти київського Динамо Партизан розпочав з вісьмома легіонерами, а ще троє вийшли пізніше. Всього ОДИНАДЦЯТЬ іноземців! Натомість, Динамо (Київ) – стартовий склад плюс п'ять замін і жодного іноземця, окрім Лонвейка, Всі вітчизняні гравці! Не будемо коментувати результат, але це самогубство сербського футболу».

Mozzartsport.com: «Відсутність якості. «Тільки» це і нічого більше. Можна навіть говорити про ганьбу, незважаючи на те, що Динамо для Партизана в європейському масштабі – космічний корабель. Представник Сербії не встигає за швидкістю, способом мислення та прийняттям рішень на полі українською командою.

Безкровний, скромний, пригнічений, переможений і принижений. Настільки поганий, що волає про зміни на всіх рівнях, Партизан відзначив своє повернення до кваліфікації Ліги чемпіонів поразкою, яка болить не так сильно, як гра.

У Партизана немає футболіста рівня Андрія Ярмоленка; йому бракує легкого кроку Миколи Шапаренка; мобільності Володимира Бражка; швидкості Віталія Буяльського...

Це виглядало так, як молоді грають зі старшими. Нерівний бій. У комбінаториці, бігу, змістовних діях, Динамо – це все, до чого прагне Партизан. Команда з чіткою автоматикою, мобільна в обох напрямках, здатна вийти з пресингу, яка за короткий проміжок часу з камбеком показала, що саме вона заслуговує вийти на матч проти Глазго Рейнджерс».

Нагадаємо, що матч-відповідь 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Партизаном і Динамо відбудеться 31 липня у Бєлграді.

Несподівано: у Баварії зробили гірке зізнання щодо нових трансферів