Форменне побиття сербів! Київське Динамо відмінно стартувало у кваліфікації Ліги чемпіонів

23.07.2024 22:55

Київське Динамо розпочало шлях у цьогорічній Лізі чемпіонів номінально домашнім матчем 2-го кваліфікаційного раунду проти сербського Партизану

Фото fcdynamo.com

Поєдинок відбувся у польському Любліні на стадіоні Арена Люблін. Підопічні Олександра Шовковського чудово розпочали зустріч, створили кілька небезпечних моментів, але рахунок відкрили саме серби. Прикра помилка Олександра Караваєва на 22-й хвилині у власному штрафному призвела до одинадцятиметрового у наші ворота. Його впевнено реалізував Матеус Салданья.

Втім, кияни не знітилися і продовжували атакувати. Їхні зусилля були винагороджені на 40-й хвилині, коли Микола Шапаренко в один дотик спрямував м'яч у верхню дев'ятку воріт Александара Йовановича, після короткої передачі Владислава Кабаєва — 1:1.

Далі — більше. Через дві хвилини Володимир Бражко вивів динамівців уперед. М'яч після його удару з кута штрафного влучив у стійку і вже потім у сітку. А ще через три хвилини виправився і Олександр Караваєв — 3:1.

Після перерви біло-сині продовжили ьиснути і на 55-й хвилині Владилав Кабаєв протяг м'яч мало не через третину поля і завершив свій прохід класним ударом у кут воріт. Однак невдовзі нагадав про себе і суперник. На 66-й хвилині Матеус Салданья оформив дубль і скоротив відставання Партизана — 2:4.

І все ж останнє слово залишилося за українцями. Спочатку після чудового удару зі штрафного у виконанні Володимира Бражка, кіпер сербів відбив м'яч на Назара Волошина, а той відпасував Денису Попову, який не схибив. А вже у компенсований час Олександр Піхальонок краще за всіх розібрався у штрафному суперника.

Отже, 6:2 — чудова перемога київського Динамо.

Ліга чемпіонів. 2 кваліфікаційний раунд. Перший матч.

Динамо К (Україна) — Партизан (Сербія) — 6:2 (3:1)

Голи: Шапаренко (40), Бражко (42), Караваєв (45+1), Кабаєв (55), Попов (83), Піхальонок (90+2) — Сальданья (22, з пенальті, 66)

Динамо К: Бущан, Вівчаренко, Попов, Дячук, Караваєв (Малиш, 46), Шапаренко (Лонвейк, 86), Бражко (Андрієвський, 86), Буяльський (Піхальонок, 46), Кабаєв, Ванат, Ярмоленко (Волошин, 69).

Партизан: А. Йованович, Антич, Муякич, Маркович, Де Медіна (Філіпович, 60), Захід (Натхо, 60), Го Ен Чжун (Шчекич, 46), Арріага, Калюлю (Тріфунович, 77), Сальданья, Ксандер (Ібрагім, 60).

Попередження: Бражко (47) — Сальданья (2), Де Медіна (11), Арріага (81).

Арбітр: Крістіан Дінгерт (Німеччина).

Матч-відповідь 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Партизаном і Динамо відбудеться 31 липня у Бєлграді.