Президент УАФ окреслив перспективи призначення Сергія Реброва наставником збірної України

24.01.2023 15:31

Сьогодні у Києві в будинку футболу відбулася зустріч із журналістами президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка

У ході прес-конференції глава українського футболу розповів про пошук нового головного тренера збірної України: «Так, ми спілкуємося із Сергієм Ребровим. У нас багато спільного у баченні гри нашої збірної. Нам імпонує те, що він може принести до нашого футболу іспанську модель, з іспанськими фахівцями. І це стосуватиметься не лише національної команди, а й наших юнацьких та молодіжних збірних.

Я впевнений, що це стратегічний крок, з великим прицілом у майбутнє, але зараз у Сергія Реброва є чинний контракт. Тому дуже прошу всіх трохи зачекати. Ми дуже хотіли б вже оголосити якесь рішення, але є правила і контракт, який Сергій повинен виконувати. Я знаю, що він зараз зосереджений на роботі у своєму клубі. Через деякий час, впевнений, ми всі оголосимо.

Учора була нарада з Радою регіонів, і ми розповідали і про це питання. Члени Виконкому УАФ та наші представники в УПЛ та ПФЛ знають, як ми працюємо над цим питанням».

Зазначимо, що збірна України залишилася без головного тренера 1 січня 2023 року, коли УАФ оголосила про звільнення з цієї посади Олександра Петракова.

Луганська "Зоря" переглядає перспективного замбійського форварда

Лента новостей