Після гри з Україною тренер збірної Німеччини Юліан Нагельсманн не приховував емоції: що сталося

04.06.2024 08:02

Головний тренер збірної Німеччини Юліан Нагельсманн прокоментував домашню нічию своєї команди у товариському поєдинку проти команди України (0:0).

«Звичайно ми всі хочемо перемагати у кожному матчі. Але для мене найголовніше — мати команду на футбольному полі. В офіційний поєдинках я очікує більшого від гравців, але і сьогодні ви також бачили хорошу гру від збірної Німеччини. Перші двадцять хвилин були добрими. Хороший пресинг. У суперника є якісні футболісти, які лише наприкінці першого тайму почали створювати свої моменти. Гадаю, якби нам вдалося забити один гол, забили б і другий, і третій.

По перерві нам вдалося підвищити тиск. Хвилин 15—20 Україна не могла вийти зі свого штрафного майданчику. Відзначу блискучу гру воротаря суперника. Їм допомагала не тільки фортуна, а й хороша гра у захисті», — заявив головний тренер збірної Німеччини.