Олексій Михайличенко: "Собуцькому варто було б вибачитися перед ветеранами і залишити Асоціацію в спокої"

Перший віце-президент УАФ Олексій Михайличенко прокоментував заяви в адресу організації, яку він представляє, зі сторони керівника Асоціації ветеранського футболу України (АВФУ) Олега Собуцького

Фото УАФ

Про це повідомляє сайт dynamo.kiev.ua.

"Скандал, спровокований Собуцьким – це спроба зберегти вплив на ветеранський футбол, використовуючи деяких колишніх футболістів. І не більше.

Собуцький не є ветераном. Незважаючи на це, він дозволяє собі виходити на полі нарівні з колись заслуженими людьми. Це для мене дуже показовий приклад неповаги до футболу. Мені дивно спостерігати, як люди, які щось означали для українського футболу, сьогодні знецінюють себе настільки, що стають з цим самозванцем в одну команду.

Я вважаю, що Собуцькому варто було б вибачитися перед ветеранами і залишити Асоціацію в спокої. Він використав футбол для особистого заробітку. Він розташовував назву своєї компанії на футболках ветеранської збірної. Його діяльність будувалася на провокаціях і обмані. Те саме ми спостерігаємо і зараз. А страждає імідж АВФУ".

Нагадаємо, на днях АВФУ виступила із заявою про рейдерське захоплення організації керівниками УАФ – президентом Андрієм Павелком та першим віце-президентом Анатолієм Демяненком.

Вже пів-Європи! На Михайла Мудрика почав полювання ще й італійський гранд

Лента новостей