Олександр Петраков посварився з журналістом на першій же післяматчевій прес-конференції

26.03.2023 16:02
Категории: Новини Футбол

Головний тренер збірної Вірменії Олександр Петраков після вчорашньої поразки від Туреччини (1:2) посварився з журналістом на післяматчевій прес-конференції

Фото ffa.am

Учора, 25 березня, Олександр Петраков дебютував на чолі національної збірної Вірменії у домашньому поєдинку кваліфікації на Євро-2024 проти Туреччини (1:2).

На післяматчевій прес-конференції журналіст запитав Петракова, чи не вважає той, що запізнився із замінами у поєдинку. Український фахівець поцікавився, чи є ліцензія тренера у представника ЗМІ, а коли почув відповідь про категорію С, то запропонував йому самому потренувати збірну, згадавши, що має саму ліцензію PRO.

"Можете подати свою кандидатуру на головного тренера збірної, тренуватимете, якщо ви кажете, що я запізнився. Дорікаєте цим. У вас ліцензія С, а кажете тренеру, який має ліцензію PRO. Я не вважаю, що я запізнився із замінами", – зауважив трнер збірної Вірменії.

Також Петраков дав зрозуміти, що готовий до відставки будь-якої миті.

"Я ніколи відразу нічого не роблю і не відповідаю на запитання. Я мушу подивитися, переспати. Що робити? Я шукатиму гравців, вводитиму нових, даватиму шанс грати молодим. Цим займатимуся, навчатиму їх. Мені нема в чому дорікнути футболістам. Працюватимемо далі. Як воно буде – не знаю, я тренер. Валіза зібрана, завжди стоїть у кутку", – сказав Петраков.

У футболі вводять два дуже важливих нових правила

Лента новостей