Олександр Кучер назвав перемогу "Дніпра-1" над "Вадуцем" валідольною

14.10.2022 12:01
Категории: Новини Футбол

Наставник "Дніпра-1" Олександр Кучер прокоментував вчорашню перемогу "Дніпра-1" над "Вадуцем" (2:1)

Олександр Кучер

Головний тренер "Дніпра-1" Олександр Кучер відповів на питання клубної пресслужби після матчу у Вадуці.

– Валідол, Олександре Миколайовичу?

– (посміхаючись) Та ще й який! Важка гра, звичайно, вийшла. У першому таймі все непогано виходило до забитого голу. Але швидко пропустили. У другому таймі було занадто багато браку, особливо при виході з оборони. Дуже часто обрізалися, і через це  було багато моментів біля наших воріт.

"Вадуц" – агресивна команда, і вона дуже добре зіграла. В них були моменти, але ми забили дуже потрібний м'яч, здобули результат, завоювали три очки. Це дуже тішить, адже залишаємось конкурентоздатними у турнірній боротьбі. Звичайно, ще розберемо цей матч, поговоримо з гравцями.

Була важка гра, хлопці втомилися. Ми багато часу проводимо у дорозі, не завжди встигаємо як слід відновлюватися, через що накопичується втома. А через два дні в нас знову гра, тож будемо готуватися далі.

– Чи знали перед матчем, що перемога "Аполлону" загострила турнірну боротьбу у групі?

– Ми все розуміли. Але це футбол, є результат, і це на даний момент – найголовніше. Такі матчі забирають дуже багато нервових клітин, але переможна розв’язка надає нових сил, емоційно дуже позитивно впливає. Тому особливо тішить, що змогли забити та перемогти.

– На стадіоні була дуже гарна підтримка українських вболівальників. Напевно, і уявити не могли, що в такій країні на стадіон прийдуть стільки наших співвітчизників?

– Звичайно, дуже приємно було побачити стільки вболівальників, які нас підтримували. Ми їх чули та бачили, що надавало сил. Добре, що вдалося перемогти та віддячити їм за таку палку підтримку. Велика їм подяка!

ПСЖ готовий продати Мбаппе, але за однієї умови

Лента новостей