Олександр Хацкевич назвав головну проблемну позицію нинішнього "Динамо"

09.08.2022 16:01
Категории: Новини Футбол

Колишній головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич напередодні матчу зі "Штурмом" у Лізі чемпіонів прокоментував кадровий потенціал команди 

Олександр Хацкевич

"Різницю може зробити той самий Буяльський, який у таких матчах, якщо подивитися статистику, грає ефективно. Сподіваюся, що прорве Артема Бєсєдіна. Також зазначу Бущана та Циганкова, хоча невідомо, чи Вітя завтра гратиме. У середині поля впевнено виглядають Сидорчук та Шапаренко.

Ніхто не знає, чи забив би Караваєв, чи ні, якби не травма Циганкова в першому матчі. Я просто не знаю, в якому стані зараз Циганков і чи зможе він грати з перших хвилин. Зрозуміло, що Вітя індивідуально сильніший за Караваєва, але стан Циганкова зараз може оцінити тільки він сам і Луческу.

Проблемна позиція "Динамо" вже впродовж чотирьох років – це забивний нападник. Бєсєдін – корисний гравець, він нав‘язує боротьбу вгорі та внизу, чіпляється за м‘ячі, створює перешкоди, але результативність Артема дуже низька.

На внутрішньому ринку такого форварда вже немає, усі команди укомплектовані, а легіонери наразі не поїдуть. А Бєсєдін та Ванат – це мало для команди рівня "Динамо", яка претендує на Лігу чемпіонів", – сказав Хацкевич.

"Дніпро-1" змінив домашній стадіон у єврокубкових поєдинках

Лента новостей