Наставник "Зорі": "Ми впевнені у своїх силах – готуємося перемагати"

11.08.2022 12:01
Категории: Новини Футбол

Головний тренер луганської "Зорі" Патрік ван Леувен висловив свої думки щодо сьогоднішнього матчу з "Університатею"

У четвер, 11 серпня, у Румунії відбудеться зустріч у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між "Університатею" і луганською "Зорею". У першій грі сильнішими виявилися "чорно-білі", які здобули перемогу з рахунком 1:0.

Під час передматчевої прес-конференції головний тренер луганчан Патрік ван Леувен розповів про підготовку команди.

"Наш суперник чемпіонат в своїй країні розпочав, а ми ще ні. Тому ми зараз концентруемося на майбутньому поєдинку. У нашому складі все добре, всі футболісти тренувалися в повному обсязі та ми готові до другого матчу.

Команда показує себе так, як я би і хотів. Для нас це друга офіційна гра. Готувалися дуже серйозно. Хлопці гарно працюють на тренуваннях та на всіх матчах, які ми грали. Тому все у нас буде гарно".

Нідерландець прокоментував зміну головного тренера у команді суперника.

"Це абсолютно природньо для футболу, коли змінюється тренер у команді. Для нас це нічого не змінює. Новий тренер для їхньої команди може щось змінити, але не багато для нас, я так думаю.

Завтра кожен: від гравця до персоналу клубу буде робити все можливе, щоб команда пройшла далі, ми впевнені у своїх силах. Ми готуємося за нашим тренувальним планом та не дивимося на інших. Готуємося перемагати. Наші гравці налаштовані працювати за таким сценарієм".

Матч "Університатя" – "Зоря" розпочнеться о 20.30 за київським часом.

Наставник "Штурму": "Ми поставили "Динамо“ на межу вильоту"

Лента новостей