Збірна Нідерландів вилетіла з ЧС-2026, поступившись у 1/16 фіналу Марокко (1:1, 2:3 по пенальті)
Нідерланди у цій грі вийшли зі стартових хвилин із 5 захисниками. Тренер збірної Рональд Куман підтримує своє рішення грати за системою 5-2-3 у матчі проти Марокко. «Ораньє» мало контролювали гру, але Куман вважає свій тактичний вибір виправданим.
Перед матчем проти Марокко Куман вирішив залишити Тіджані Рейндерса на лаві запасних і додати ще одного захисника у вигляді Натана Аке. У коментарі для Voetbal International він оцінив це рішення:
«Я дивлюся на це позитивно. Далі мені мало хочеться про це говорити. Нам нічого закидати собі – це видно по тому, наскільки виснаженими були хлопці. У нас була мрія».
Пізніше Куман усе ж детальніше пояснив свій вибір:
«Звичайно, є речі, які можна зробити краще. Я також бачив моменти, коли ми занадто глибоко сідали. Ми не могли більше чинити тиск, але ми й добре оборонялися. Повністю нічого не дозволити такій сильній команді неможливо. Після матчу кожен має свою правду».
Він підсумував:
«Ми почали так, тому що в попередніх трьох матчах занадто багато пропускали. Тоді можна заплющити на це очі й продовжувати, але тренер має щось змінювати. Усі Нідерланди просили про п'ять захисників – ми граємо з п"ятьма захисниками, і знову це не подобається. Але мене не цікавлять розмови сторонніх. Я не шкодую про це».
Заміна Олексію Гуцуляку! Полісся оформило 3-мільйонний трансфер