Наставник збірної Аргентини: "Команда не заслуговувала страждати в останні хвилини"

04.12.2022 12:01

Головний тренер збірної Аргентини Ліонель Скалоні прокоментував перемогу над Австралією (2:1) на ЧС-2022

Ліонель Скалоні

"Це був важкий матч, вони чинили на нас сильний пресинг. Це коштувало нам, перш за все, першого тайму. У перерві ми виправилися. Вважаю, що команда не заслуговувала страждати в останні хвилини, ми повинні були збільшити різницю.

Мессі відкрив рахунок, після чого ми почали грати краще. Ді Марія не грав. Перебувати на лаві запасних – це завжди нелегко. Будемо сподіватися, що з плином днів йому стане краще й підійде до гри.

Добре, що всі розуміють, що складність максимальна. Сьогодні ми зіткнулися з дуже складним суперником", – сказав Скалоні.

ЧС-2022. Збірна Бразилії перед матчами плей-офф втратила двох провідних виконавців