Луганська "Зоря" не змогла врятуватися у матчі Ліги конференцій

10.11.2023 08:07

Вчора на Арені Люблін луганська "Зоря" у якості номінального господаря матчу Ліги конференцій приймала тель-авівський "Маккабі"

На жаль, перший тайм для підопічних Валерія Кривенцова виявився просто провальним. Вже на 7-й хвилині Лукассен сильно пробив п'ятою, і м'яч від голови Турбаєвського залетів у ворота. Далі настала черга Дора Переца, який перед перервою оформив дубль – 0:3.

До честі луганчан, вони не склали зброї і намагалися відігратися. І якщо взяття воріт Мічиним арбітр скасував через офсайд, то влучний удар Горбача на 74-й хвилині вже не викликав заперечень.

Українці продовжували атакувати, створили кілька непоганих моментів, однак скористатися з них не змогли – 1:3.

З чотирма очками "Зоря" посідає третє місце у турнірній таблиці групи В. У "Гента" – 10 очок, У "Маккабі" – 6, у "Брейдабліка" – 0.