Ліга конференцій. Полісся забило історичний м'яч, але з неприємним нюансом

01.08.2024 20:57

Житомирське Полісся зіграло матч-відповідь 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій проти словенської Олімпії

Єврокубковий дебют п’ятої команди минулого розіграшу УПЛ відбувся на полі суперника, у Любляні. Там підопічні Імада Ашура поступилися місцевій Олімпії — 0:2.

Сьогодні ж матч-відповідь на Міському стадіоні польського міста Гливиці українці розпочали просто блискуче. Вже на 1-й хвилині Назаренко отримав м'яч на лівому фланзі, зробив простріл до лінії штрафного і Кушніренко завдав влучного удару — 1:0. Відзначимо, що цей гол став історичним — першим для Полісся в єврокубках.

На жаль, через 10 хвилин рахунок зрівнянвся. Після довгої передачі на хід Флоруч підхопив м'яч у правому куті штрафного, обііграв Сарапія та влучно пробив у ближній кут.

На початку другої половини гри чудовий момент мав Гуцуляк, однак його удар головою прийняла на себе стійка воріт. Житомиряни продовжили атакувати і неодноразово були близькими до того, щоб знову вийти уперед. Особливо небезпечними були стандарти у виконанні нашої команди.

На жаль, забити українцям так і не вдалося. А от словенці на третій компенсованій хвилині це зробили. Дурдов пробив головою, дещо помилився наш голкіпер і м'яч опинився у сітці воріт. 1:2 — Полісся завершило єврокубковий сезон.